فتوگرافی پزشکی طب نما

فتوگرافی پزشکی طب نما در سال ۹۰  به طور رسمی فعالیت خود را شروع کرده است ، این مرکز بعد از چندین سال فعالیت اختصاصی و ارائه ی خدمات فتوگرافی پزشکی به بیمارستان ها و مراکز درمانی مهم کشور در شعبه ی مرکزی به طور عمومی از کلیه مطب ها و بیمارستان ها بیمار می پذیرد .

از افتخارات ما داشتن تیم با تجربه و حرفه ای است که با چندین سال تجربه ی فتوگرافی پزشکی را در مراکز درمانی داشته اند و به تمام اصول لازم از جمله  روانشناسی بیمار حفظ دقیق اصول بهداشتی و حرفه ی عکاسی و فیلم برداری پزشکی تسط کامل را دارند که این امر باعث شده است فرایند تصویر برداری با سرعت بهتر و رضایت و آرامش بیشتر بیماران توام گردد.

امروزه عکاسی جزئی جدایی ناپذیر از زندگی است و یکی از تخصصی ترین حرفه های روز دنیا، به طوری که جایگاه ویژه، انکارناپذیر و طبقه بندی شده خود را اثبات کرده است و همانند تمامی علوم و هنرهای حرفه ای به زیر شاخه های متعدد تقسیم می شود. یکی از زیر شاخه های آن که آمیزه ای از هنر و تکنیک می باشد فتوگرافی پزشکی ( عکاسی پزشکی ) است. عکاسی پزشکی حرفه‌ی تخصصی خاصی است که در مقایسه با مهارت های تکنیکی دیگر، مسئولیت های بیشتری را در بر می‌گیرد.

در عکس پزشکی نباید هیچ گونه اغراق، تحریف، امحای عمدی یا افزودن قسمتی که موجب خطای بیننده می شود به کار رود. این موضوعات شامل فتوگرافی پزشکی ( عکاسی پزشکی )(کلینیکی)، عکس از مراحل جراحی، تصاویر نمونه های پزشکی زنده (حاصل بیوپسی) و غیر زنده (حاصل از اتوپسی) و موارد کالبد شکافی و مسائل مربوط به پزشکی قانونی، برش های بافتی، نمونه های باکتری، آماده سازی برای ارائه به آزمایشگاه می شود.

فتوگرافی پزشکی در درمان های مربوط به عمل های زیبایی مانند جراحی های پلاستیک ، دندان پزشکی ، ارتودنسی ، پوست و مو و… شناخت وضعیت دقیق بیمار برای پزشک امری ضروری است. این فرایند باعث شده تا فتوگرافی پزشکی طب نما به عنوان بهترین فتوگرافی پزشکی غرب تهران شناخته شود.

 مجموعه فعالیت های فتوگرافی پزشکی طب نما

  • فتوگرافی ارتودنسی (عکس ارتودنسی)
  • فتوگرافی ارتوسرجری(عکس جراحی فک و صورت)
  • فتوگرافی بینی (عکس جراحی بینی ، عکس بینی )
  • عکس جراحی پلاستیک (عکس قبل و بعد)
  • عکس جراحی گوش (فتوگرافی جراحی گوش)
  • فتوگرافی جراحی شکم (عکس جراحی شکم)
  • انواع عکس دندان
  • ماکروگرافی و عکاسی از پوست و چشم و… و بزرگنمایی ۵۰ برابر  تهیه می گردد.